Výjezdy 2017

Musíme bratrům pomáhat - 31.1.2017, 12:21 hod.

Vytažení osobního motorového vozidla, které zapadlo ve sněhové závěji.

Výjezdy 2015

Odemykání Doubravy Pařížov - 4.4.2015, 8:00 hod.

Pomoc s organizací pořádáním akce odemykání řeky Doubravy v Pařížově.

Výjezdy 2014

Dopravní nehoda Pardubice - 18.7.2014, 13:50 hod.

V odpoledních hodinách se v blízkosti křižovatky ulice Kpt. Jaroše a ulice Hlaváčova Pardubice, stala dopravní nehoda motocyklu a osobního automobilu. Shodou náhod byli přítomni u této dopravní nehody dva členové našeho sboru, v okamžiku dopravní nehody projížděli křižovatkou. Řidič motocyklu nepřizpůsobyl jízdu dle povolené rychlosti v daném úseku, ve velké rychlosti nezvládl svůj motocykl při riskantním předjížděním křižovatkou nezvládl zařazení do svého jízdního pruhu a narazil  čelně do osobního automobilu v odbočovacím pruhu protisměru.

Člen našeho sboru řidiči motocyklu poskytl první pomoc, po pár minutách se dostavil lékař který projížděl kolem místa události a o poraněnému motorkáři poskytl další odbornou péči. Druhý člen sboru řídil provoz v křižovatce, odkláněl přijíždějící vozidla a zajistil volný průjezd pro ZZS, HZS, PCŘ. Řidič a spolujezdec osobního automobilu byli bez vážného zranění.